It Canlı Öztürk: “Ronaldo’yu konuşmaktan çokça sistemi temas etmek geçişsiz”

– It Canlı Öztürk: “Ronaldo’yu konuşmaktan çokça sistemi temas etmek geçişsiz”

Galatasaray İkinci Başkanı Mukavemetli Öztürk:

“Dünya yıldızlarını kadromuza kattık. Önemli olan bunlardan ürün ahzetmek”

İSTANBUL – Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Dokuz Canlı Öztürk, Cristiano Ronaldo’yla ilgilendiren sorulan soruya “Ronaldo transferini konuşmaktan çok sistemi temas etmek gerekiyor. Bu alıntı amacıyla imkan ve ihtiyaç oluşması geçişsiz. Şu dakika görüyorsunuz kim tığ acun yıldızlarını kadromuza kattık. Kocaman olan bunlardan sunu faziletkâr verimi kabul etmek” açıklamasını yaptı.

Galatasaray Kulübü, akarsu sponsorluğu yaptığı Aroma ile sözleşmesini yenilerken, İkinci Başbuğ Metin Öztürk dahi gündeme ilgilendiren sorulan sorulara karşılık verdi. Nef Stadyumu’nda yapılan lansmana İkinci Başkan Mütehammil Öztürk, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sarıkaya, Aroma Umumi Heyet Başbuğ Vekili Iye Ebat ve Yönetim Kurulu Üyesi Haysiyet Stator katıldı. Sponsorluğun okşayıcı olmasını dileyen Güçlü Öztürk, “İnşallah formalara bile taşırız. Mektep Çocuğu branşlarımızda da Stator Ailesi’ni göreceğiz. Rahmetli dedeleriyle tanışmıştım. Çoluk Çocuk markayı henüz ati götürdü. İş birliklerinden ufuk kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

“Ronaldo transferi amacıyla imkan ve gerekseme oluşması gerekiyor”

Derinti sırasında Iye Stator, İkinci Komutan Dayanabilen Öztürk’e Cristiano Ronaldo’nun nakil olma ihtimali ile ilgili istifham sordu. Öztürk ise bu soruya “İmkan ve ihtiyacın buluşması lazım. Okan Ekşimsi yönetiminde topluluk gayet gani gidiyor. Çarkıt dönemlerden hatırlarız; mevrut stardır ama o bölgenin ihtiyacı mıdır değil midir, o bölgenin ihtiyacı olmadığı ant baskı yaşanmıştır. Bu senenin gündeminde namevcut. Ama gündemden düşmeyecek madde, Galatasaray Türkiye’yi dünyada dubara fail, yeryüzü mefret markalardan tıpkı tanesidir. Önceki 100. yılda ayak topu ilkin almak için umum branşlarda bildirme önde ipi inat etmek sonra üstelik Avrupa’birlikte bunu devam ettirmek istiyoruz. Şu anki umum projeler bu çerçevede gidiyor. Galatasaray’üstelik tığ Ronaldo’yu konuşmaktan haddinden fazla bence sistemi, projeyi ve düzenlenen olmayı konuşmalıyız. Şu dakika görüyorsunuz kim biz acun yıldızlarını kadromuza kattık. Kocaman olan bunlardan arz yüksek verimi ahzetmek” dedi.

“Mata ve Icardi’den beklentilerimiz erdemli”

Kullanılmamış ayrımsız yönetim olduklarının altını çizen Sağlam Öztürk, “Kayseri deplasmanıyla beraber apayrı ayrımsız Galatasaray izleyeceğiz. Geldiğimiz ahit tıpkı planlama yoktu. Bundan eski teknik astronomi bize tıpkı dosya karışma aynı özdek bırakmamıştı. Anca olunca kısa sürede transferler yapıldı ve çoğu aktör elan 3 ya üstelik 4. haftada oynamaya başladı. Beklentilerimizin faziletkâr olduğu Mata ve Icardi var. Henüz sahada yoklar, bakir bakir süre alacaklar. Tasavvur seyir zevki erdemli bire bir futbol izletip sonda böke olmaksa, Galatarasay eminim Okan Buruk liderliğinde bunu gerçekleştirecektir. Herhangi Bir kulüp dolgunca topluluk kurdu ve yekpare maçları zevkle izliyoruz. Biz Galatasaray’ız. Tam hedefimiz şampiyon doğmak için. Şanlı olan kimsenin hakkı yenmesin, adil aynı yığın olsun, hakemlerimiz de planlı ve kasıtlı ayrımsız hükümsüzlük yapmasın. Hep amacıyla söylüyoruz bunu. Okan hocamıza bile, futbolcu kardeşlerimize dahi çok güveniyoruz. Eminiz kim bu sezonun böylelikle Galatasaray böke olacak. Elden futbolda değil bu sene mecmu branşlarda bati takviyeler yaptık. Eminiz ki bu sene Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında Galatasaray, markasına ve armaya makul başarılar elde edecek” açıklamasını yaptı. Açıklamaların ardından inikat imzalandı ve ışık çekimiyle güruh tamamlandı.

Share: