İSTANBUL-BAYRAMPAŞA’DA TRAFİĞİ TEHLİKEYE DÜŞÜREN SÜRÜCÜLERE UKUBET

BAYRAMPAŞA Eski Edirne Asfaltı üstünde ağır manevralar yaparak trafiği tehlikeye düşüren minibüs sürücüsü ile otomobil sürücüsü yakalanarak ceza uygulandı. Sürücülerin trafikte yaptıkları ağır manevralar el telefonu görüntülerine yansıdı.

Pazartesi haset Bayrampaşa Sakat Edirne Asfaltı üzerinde yoğun manevralar yaparak ilerleyici minibüs ile otomobil trafiği tehlikeye düşürdü. Sürücülerin yaptığı bu korkulu manevraların görüntüleri içtimai medyada paylaşılınca İstanbul Emniyet Müdürlüğü Gidiş Geliş Fal Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti.

Kurgu sürücüleri F.E. ve C.K. ekiplerin yaptığı çalışmalar sonucu tayin edilerek yakalandı.Sürücüler F.E. ve C.K.’ya ayrı ayrı gelmek amacıyla “Araklama” atmaktan 1823’er TL, “Saygısızca araç kullanmaktan” 196’şar TL, “Trafik Güvenliğini ile ait kalça ve yasaklara uymamaktan” 196’şar TL kalkmak için toplamda değme iki sürücüye 4 bin 430 TL yönetimsel para cezası uygulandı. Vasıta sürücüleri F.E. ve C.K. üzerine antrparantez, görüntülerde yapmış oldukları hareketler dolayısıyla, “Gidiş Geliş güvenliğini tehlikeye sokmaktan” adli işlem başlatıldı.

Share: