Genel Müdür Burak Aslay, Kula projelerini inceledi

MASKİ Umumi Müdürü Burak Aslay, Kula Belediye Reisi Hüseyin Kele ile alay malay Uran ve Uygulayım Bilimi Bakanlığı, Bilgisizlik ve Spor Bakanlığı, Yengi Kalkınma Ajansı ve Kula Belediyesi gelişim birliğinde ölçülü projeleri musahabe etti.

Manisa Akarsu ve Lağım Döşemi İdaresi (MASKİ) Umumi Müdürü Burak Aslay, Kula Belediye Reisi Hüseyin Kele ile birlikte Kula’de Endüstri ve Uygulayım Bilimi Bakanlığı, Bilgisizlik ve Spor Bakanlığı, Utku Kalkınma Ajansı ve Kula Belediyesi işbirliği ile imal çalışmaları bitmeme eden projeleri ülfet etti. İncelemelerde Umum Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Büyükşehir Belediyesi Kula Muhtarlık İşleri Bölüm Müdürü Vazıh Topdemir, MASKİ İlçe Şefi Tuğba Ural, Kula Belediyesi Meclis üyesi Mustafa Sümen ve Denizli Çivril ilçesi sakat AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Iç Oğlanı dahi kayran aldı. Heyet geçmiş yerine ‘Kula’de Jeotermal Enerji ile Teknolojik Limonluk Kurulumu Projesi’ envestisman sahasında incelemelerde bulundu. Kula Belediye Reisi Hüseyin Boğa, yatırımın kaza üzere şişman öneme sahip olacağını belirtti. Arkası Sıra, Bilgisizlik ve Spor Bakanlığı tarafından düz yazı çalışmaları devam eden Cahillik Kampı ve İlçe Stadı şantiyeleri musahabe edildi.

Kula amacıyla yetişkin projeler

Kula Belediye Reisi Hüseyin Kele, “İlçemizde çok kebir projeler hayata geçiriliyor. Sanayi ve Uygulayım Bilimi Bakanlığımız, Toyluk ve Spor Bakanlığımız, Galibiyet Kalkınma Ajansımız ve Kula Belediyesi işbirliği ile ilçemizin geleceğinin şekillenmesine büyük öneme topluluk yatırımlar yükseliyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün destekleriyle birlikte Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü üstelik bakım ve projelerini yapmaya devam ediyor. Kulamızın içmece suyu sorununu köklü çözebilmek hesabına mümasil zamanda ihalesine çıkılacak olan içmece suyu hattı projesi üzere bizleri musahabe eden MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay ve ekibine de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

“Gelişen ve mütebeddil Kula için çalışmalarımız sürüyor”

MASKİ Umumi Müdürü Burak Aslay, “Aktarılma geçtikçe şişman yatırımlarla çehresi değişen Manisa’mızın kadim ve domuzuna ilçesi Kula amacıyla heybetli yatırımları hayata geçirdik. Hizmetlerimiz de devam ediyor. Zaman ilçemizi ziyaretimizde de ilişik bakanlıklarımızın yaptığı çalışmaları mülakat ika fırsatı bulduk. MASKİ Umumi Müdürlüğü namına da ilçemize akıcı içme suyu sağlanması amacıyla yaptığımız içmece suyu hattı projemiz üzere 1 Eylül tarihinde ihaleye çıkıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün liderliğinde Kula amacıyla çalışmaya devam edeceğiz” dedi. – MANİSA

Share: