Fendoğlu: “2023 hedefleri üzere var gücümüzle çalışıyoruz”

Ulusalcı Cereyan Partisi (MHP) Malatya Mebus ve partinin MYK üyesi Mehmet Fendoğlu, kırsal mahalle ziyaretlerinde, ” 2023 hedeflerinin gerçekleşmesi amacıyla var gücümüzle çalışmaya ve sahada olmaya devam edeceğiz” dedi.

MHP Malatya Mebus ve partinin MYK üyesi Mehmet Fendoğlu, Battalgazi ilçesine tutkun kırsal mahalle ziyaretlerinin 4. programında 7 kırsal mahalleyi daha konuşma ederek, vatandaşlara ve muhtarlarla tıpkısı araya geldi. Fendoğlu, Battalgazi bölgesinde 4 yolculuk programında 29 kırsal mahalleye ulaştı.

Beraberinde MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan, Uray Sedir Üyesi Tarkan Alay ve fırka yöneticileri ile gelişigüzel MHP İl Başkanlığı ve MHP Battalgazi İlçe Başkanlığının koordinesinde Karatepe, Karakaş, Karaköy, Göller, Selvidağ, Bağtepe ve Hacıyusuflar köylerini görüşme eden Fendoğlu, vatandaşlarla enformasyon yapmayı da boşlama etmedi.

Fendoğlu, rustik mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla ve muhtarlarla bire bir araya gelerek, sav, dilek ve önerilerini kulaktan ahbapça etti.

Fendoğlu ziyaretlerde yaptığı konuşmada, “Sorunları durumunda ve birinci ağızdan itaat etmek ve sizlerle tıpkı araya karışmak üzere karye karye dolaşıyoruz. Bize yersiz sorunların yerelde çözülmesi gerekenleri Valilik, Büyükşehir evet bile İlçe Belediyeleri nezdinde çözmeye çalışıyoruz ve takibini yapıyorum. Genel sorunları üstelik bakanlıklar yahut umumi müdürlükler nezdinde bizzat kendim uygun karye karye izleme ediyorum. Önerilerinizi seçme ant dikkate aldım ve ilgilendiren bütün kurumlara simultane iletiyorum. Konuşma ettiğimiz köylerimizde vatandaşlarımızın göstermiş olduğu ilgi ve destekler amacıyla teşekkürname ediyorum” ifadelerini kullandı.

Fendoğlu, umumi siyasal konularına bile bağlantı ederek, 2023 hedeflerinin gerçekleşmesi amacıyla çalıştıklarını vurguladı. Fendoğlu, “MHP Genel Başkanımız, bilgili liderimiz Çap Bahçeli’nin bizlere göstermiş olduğu 2023 hedeflerinin gerçekleşmesi üzere var gücümüzle çalışmaya ve sahada olmaya devam edeceğiz. Hakim Liderimiz Cesamet Bahçeli’nin Sivas Mitinginde tabir ettiği üzere, gizleyecek saklayacak hiçbir şeyimiz bulunmayan. Utanacak sıkılacak tek alım satım ağımız da bulunmayan. Zira biz haktan yana, halktan, hakikatten yanayız” dedi. – MALATYA

Share: