Esnaflar ve kurumlar turnuvada çalma döktü

Düzce’nin Cumayeri İlçesinde uray yoluyla planlı halı düz turnuvasında kaymakamlık esnafı ve kurumlar şampiyon olabilmek için çalma döktü.

Cumayeri Belediyesi tarafından tevhit edilen ve ilçede bulunan kurumlar ile esnafların kurduğu 20 takımın katıldığı halı yer futbol turnuvası düzenlendi. Turnuvada takımlar şampiyona kupasına uzanabilmek için kıyasıya savaş etti. Finalde; Kotan İnşaat’ı 8-6 yenen DRT Yapı şampiyon olurken, üçüncülük maçında Fındıkçıoğlu’nu 6-4 yenen Sili Kotanlar 3’üncülük kupasının sahibi oldu.

Şampiyon olan takımın kupasını veren Cumayeri Belediye Reisi Mustafa Koloğlu, “Turnuvaya katılan bütün takımları tebrik ediyorum. İlçemiz da ayak topu sevgisi tıpkı bambaşka. Bu organizasyonun yapılmasında emeği geçen herkesi kutlama ediyorum. Çünkü 20 takımla bir turnuva düzenleyip, mihnetsiz tıpkı şekilde angajman beraberlik içerisinde tamamlanması beni çok sevindirdi. Turnuvada istisnasız emeği olan, elini taşın altına koyan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah seneye henüz fena hâlde turnuvalarda buluşmak baht evet inşallah diyorum” dedi.

Turnuvaya bunaltıcı rabıta gösteren ilçe halkı birlikte turnuvadan kıvançlı kaldığını dile getirdi. – DÜZCE

Share: