Erzurum’da düzenlenen “Şevket Teşvikleri Tanıtım Günleri” tamamlandı

Erzurum’bile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca gençlere yönelik planlı “Heybet Teşvikleri Lansman Günleri” etkinliği sona erdi.

Gençleri amme kurumlarıyla buluşturmak ve devlet teşviklerini lanse etmek amacıyla Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi’nde, ziyaretçileri haberdar etmek ve çalışmalarını lanse etmek amacıyla çeşitli kurumlar stant açtı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda organize edilen, bakanlıklar, Cumhurbaşkanlığı ofisleri, Cumhurbaşkanlığına sınırlanmış kuruluşlar ile mütenevvi kurumların düzlük aldığı etkinliğe, ortaöğretim ve üniversitelerde okuyan çoluk çocuk ile aileler sargı gösterdi.

Ziyaretçiler, stantlarda kurumların burs, bağış, kaynak, cesaret destekleri ve staj programlarıyla ilişik bilgilendirildi.

Anadolu Ajansı (AA) üstelik alanda meydan düzlük standıyla gençlerle buluştu.

İl Güven Müdürü Levent Tuncer, İl Güllabi Komutanı Miralay İlker Balkır ve türlü kurum temsilcileri da AA standını müzakere etti.

AA Erzurum Kesim Müdürü Yunus Okuyucu, AA Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Direktörlüğü ile İnsan Kaynakları Operasyonları Müdürlüğü yetkilileri, standı konuşma edenlere çekicilik üzerine bilgi verdi.

Share: