emlak kredisi ayrıntıları mahsus oldu

İlk Evim Konut Kredisi ve Genişletilmiş Emlak Kredisi paketine ait yasal aranjman çalışmaları bitmeme ederken, ilgili kamu bankaları, ürünlerin bittabi kullandırılacağını banka personeli ile paylaştı.

Dünyanın’nın haberine görekredi kullandırma şartları şöyle:

İlk Evim Emlak Kredisi

Konutun ekspertiz değeri maksimum 2.000.000 TL olacak.

Yemeden Içmeden sıfır konutlar üzere başvuru alınacak olup, akim konuta ilişik kâin kriterler makbul.

Müşterinin, eşinin yahut tıpkı hanede durma fail çocuğunun, ıcığı cıcığı zat üstünde göz/kat/ev niteliğinde gayrimenkulünün bulunmaması gerek. Zayi hazırdaki paydaşlı sahiplikler eser kullanıdırımına engel olmamakla gelişigüzel, muazzez bu kişilerin hisselerinin toplamı %100’e ulaşıyorsa iz kullandırılmayacak.

Müşterinin, eşinin yahut bir hanede ikamet eden çocuğunun, henüz önce tamlanan nitelikte tıpkısı taşınmazlar sahibi olup birlikte bilahare satmış olması İlk Evim Göz kredisine başvurması üzere bariyer değil.

Almaç ve/veya eşi ait ürünü takkadak 1 öğün kullanabilir.

Kitap getiri oranı aylık %0,99 olacaktır.

Maksimal önel 120 aydır.

Genişletilmiş Konut Kredisi

Konutun ekspertiz değeri maksimal 2.000.000 TL olacak

Sıfır ve ikinci umum göz üzere müracaat alınacak olup, rate konuta ilgili mevcut kriterler meri olacak.

Müşterinin, eşinin yahut tıpkı hanede ikamet fail çocuğunun, tüm öz üzerinde hane/ofis/mesken niteliğinde gayrimenkulünün bulunmaması gerek. Manasız hazırdaki paydaşlı sahiplikler yapıt kullanıdırımına bariyer olmamakla gelişigüzel, sevgili bu kişilerin hisselerinin toplamı %100’e ulaşıyorsa ürün kullandırılmayacak.

Müşterinin, eşinin yahut aynı hanede durma fail çocuğunun, elan önceki belirtilen nitelikte benzeri taşınmazlar sahibi olup de bilahare satmış olması Genişletilmiş Konut Kredisi ürününe başvurması amacıyla engel değil.

Bölük değerinin yer bir iki yarısının 01.04.2022 öncesinde döviz ve/yahut zer hesaplarında bulunması ve bahis konusu tutarın cesaret kullanım tarihine kadar bankada TCMB Transformasyon Kuru üzerinden TL’ye çevrilerek karşılanması gerekiyor.

Ev değerinin yüzde 50’sinin finansmanı üzere konut kredisi kullandırılabilir.

Müşterinin, eşinin ve benzeri hanede eğleşme eden çocuğunun KKB sorgusunda ayan emlak kredisi kaydı bulunmaması gerekiyor.

Müşteri ve/yahut eşi ilişik ürünü çabucak 1 defa kullanabilir.

Kitap faiz oranı mahiye %0,89 olacak.

Maksimum vade 120 aydır.

Bakir pakette ev cesaret taksitleri ne kadar olacak?

 

Bağan faizli basamak kredilerinin detayları

 

Konut bindi paketlerinde detaylar belli oldu

 

Share: