Elazığ’da ölmüş bulunan hemşireyle ait üzen füru! Hayatında seçkin öz hırçın gitmiş

Elazığ’da tek başına diri ve Adana’daki ailesini ziyarete başvurmak için 29 Kasım’da bilet düz hemşire Bayram Ayı Gazel Bulut’tan bilim alamayan ailesi, geçmiş sabahleyin saatlerinde arkadaşlarını arayarak durumu bildirdi. Endişe’un Zafran Mahallesi’ndeki evine giden arkadaşları, kapı açılmayınca çilingir çağırdı.

Çilingire kapıyı açtıran arkadaşları, eve girdiklerinde Endişe’u kapıya yakın yerde yerli yatarken buldu. İhbar konusunda eve polis güçleri ve keyif ekipleri irsal edildi. Mevrut sağlık ekibi, Keder’un yaşamını yitirdiğini belirledi. Keder’un cenazesi, otopsi cereyan etmek üzere çalıştığı hastanenin morguna kaldırıldı.

VÜCUDUNDA AŞIRI DOZDA ADALE GEVŞETİCİ TESPİT EDİLDİ

Olaydan tıpkısı çevrim evvel arkadaşına damar yolu açtırarak eve gittiği ortaya çıkan Endişe’un yapılan otopsisinde vücuduna katmerli dozda kas gevşetici enjekte edildiği tespit edildi. Endişe’un, çalıştığı Fırat Üniversitesi Hastanesi’nden 22 periyot evvel çekilme ettiği ve 3 kamer önceki birlikte erkek arkadaşından ayrıldığı belirtildi.

DEPRESYONA GİRDİĞİ ÖĞRENİLDİ

Yalnız zinde ve ‘kızım’ dediği tıpkı köpeği kâin Keder’un depresyona girdiği ve bu nedenle Adana’ya ailesinin yanına gitmek istediği öğrenildi. Hemşire Endişe’un tahminî 1 hafta gittiği diyetisyendeki görüntüleri birlikte ortaya bundan sonra. Görüntüde Bulut, lezzetli, kola ve cips bağımlılığı olduğunu ve diyete başladığından beri 15 kilogram verdiğini söylüyor. Bulut’un ‘kızım’ dediği ve evde yanı sıra kâin köpeği dahi, yakınlarına teslim edildi. Keder’un cenazesi sabah saatlerinde defnedilmek üzere ailesi aracılığıyla Adana’ya götürüldü.

Share: