Edirne Valisi Kırbıyık, Tapu ve Kadastro 14. Edirne Toprak Müdürlüğünü müzakere etti

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, Tapu ve Kadastro 14. Edirne Mıntıka Müdürlüğünü musahabe etti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Kırbıyık, ziyaretinde evvel işyar personelle görüşüp çalışmalarında kolayca diledi, tapu işlemleri için kuruma mevrut vatandaşlarla arkadaşça etti.

Değerlendirme toplantısına katılan Kırbıyık, Tapu ve Kadastro Edirne Nahiye Müdürlüğünün kurumsal yapısı, bakım sahası, almanak prosedür hacmi, sayısallaştırma işlemleri, tapu işlemleri, e-arşiv çalışmaları üzere konularda bilgi aldı.

Toplantıda tıpkısı değerlendirmede bulunan Kırbıyık, direktörlük çalışmalarında sayısal anlamda güzelce sonuçlar alındığını belirtti.

Kırbıyık, yapılan çalışmalar nedeniyle Toprak Müdürü Hayrullah Akdemir ve personele teşekkürname ederek, “Yürüttüğünüz çalışmaların, verilen hizmetlerin alelhusus teknolojik gelişmelerin izleme edilip uygulanarak iyileştirilmesi ve yurttaş hizmetlerinin kalitesinin arttırılması az çok değerlidir. Esasen memnuniyet araştırmaları ile geriye dönüşlerin alınması ve bu açıdan yaklaşarak hizmet kalitesinin arttırılması da sevinme vericidir.” ifadelerini kullandı.

Share: