Eczacıbaşı Geleceğe Küt 7. Çalıştayı gerçekleşti

Eczacıbaşı Spor Kulübü, altyapılardaki çalışmalarını yaygınlaştırmak, binlerce çocuğa spor kültürü kazandırmak ve geleceğin yıldızlarını temin etmek için başlattığı “Eczacıbaşı Geleceğe Küt” projesi kapsamında gelişigüzel sezon başında ustalık ve idari ekiplerin katılımı ile gerçekleştirilen çalıştayların 7.’si 27-28 Ağustos tarihlerinde tamamlandı.

“Eczacıbaşı Geleceğe Küt” projesi kapsamında 2022-2023 sezonunda faaliyetlerini sürdürecek olan İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Tekirdağ, Muğla, Mersin Ağacı, Adana, Eskişehir illerindeki toplam 25 kampüste fariza düzlük 150’ye mümasil beceri ve idari ekip; İstanbul’de Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde buluşarak sezona ırgamak üzere çeşitli oturumlarda vukuf paylaşımında bulunurken, antrparantez seminer ve eğitimler alındı.

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç 7. Çalıştayı’nda Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve Eczacıbaşı A Takımı Mebde Antrenörü Ferhat Akbaş konuşmacı olarak vadi alırken, ‘Eczacıbaşı Geleceğe Küt Kampüsleri’nin çalıştırıcı ve eş güdümcü grupları de ortak paylaşım ve gelişim oturumlarında özlük sunumlarını gerçekleştirdi.

İstanbul Tıp Fakültesi, Dahili Tıp Bilimleri Bölümü, Spor Hekimliği Anabilim Dalı Başkanı olan Prof. Dr. Bülent Bayraktar’ın “Elit Sporcu Adaylarının Esenlik ve Gelişim Takibi” konulu konuşması birlik katılımcıların şişman ilgisini çekerken, Sizdrama ekibinden Suat Güneş’in ekip çalışmaları katılımcıları hem eğlendirdi hem dahi düşündürdü.

2015-2016 sezonunda Eczacıbaşı Spor Kulübü ve ES Voleybol Spor Kulübü işbirliği ile başlayan ve 2016-2017 sezonundan itibaren spor kulüplerinin işbirlikleri ile büyümeye devam eden “Eczacıbaşı Geleceğe Smaç” projesi kapsamında projenin önceki sezonundan itibaren değme sene ağır ezgi olarak gerçekleştirilen çalıştay programlarında parçalanmamış Eczacıbaşı Geleceğe Küt ekipleri benzeri araya gelirken; ayrımlı eğitimlere, deneyimlere ve birikimlere cemaat olan ekiplerin birlikte neler başarabileceği, belirlenen ortak hedeflere duyulmak üzere uyum süresince lacerem çalışabileceği konusunda yaşıt aynı benzeri oluşturuyor. – İSTANBUL

Share: