DÜRÜST Öğür esnaf ziyaretlerini sıkılaştırdı

DÜRÜST Tümen Bilecik İl Başkanı Serkan Saika devlet genelinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinde, “Ülkemize müteveccih soylu erki yıldırma çabalarına değer gezdiğimiz esnaflarımızda gördüğümüz ilişki, gelecek umutlarımızı haddinden fazla henüz arttırdı” ifadelerini kullandı.

DOĞRU Tümen İl Başkanı Serkan Yıldırım, 2023 hedefleri doğrultusunda düz çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede Bilecik’in Forma’inde kâin Ertuğrulgazi Mahallesi’nde esnafla aynı araya gelen Başkan Yıldırım, onlarla fikir alışverişinde bulundu. Gerçekleştirilen esnaf ziyaretine Bilecik İl Genel Meclis Başkanı Osman Yılmayan, YANLIŞSIZ Parti Forma İlçe Başkanı Başarmış Öztürk, İl Organizasyon Başkanı Servet Yılmayan ve tümen üyeleri katıldı.

Vatandaş ve esnaf ziyaretlerini sıklaştırdıklarını tabir eden İl Başkanı Yıldırım, “Esnafımızın göstermiş olduğu yakın bağlam ve hoşlanma bizlere erke veriyor. Bizler üstelik SELIM Öğür’nin temsilcileri olarak halkımızın ve alelhusus esnafımızın teveccühüne müstahak olmaya hız gösteriyoruz. Ülkemize müteveccih kazançlı tehdit çabalarına bedel gezdiğimiz esnaflarımızda gördüğümüz ilişki, gelecek umutlarımızı çok elan arttırdı” ifadelerini kullandı. – BİLECİK

Share: