Dükkanda kimsenin olmadığı anlayan haydut, vitrindeki telefonu böyle çaldı

Dükkanda kimsenin olmadığı anlayan harami, vitrindeki telefonu böyle çaldı

ELAZIĞ – Elazığ’de tıpkı telefoncu dükkanı giren ve içeride kimsenin olmadığını anlayan eşkıya, vitrindeki telefonu çaldı. O anlar düzenlilik kameralarına yansıdı.

Olay, 50’ler çarşısında benzeri telefoncu dükkanında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Hasan Barak, güdük bir süreliğine dükkanından bundan sonra. Bu sırada dükkana giren ayrımsız zat, içeride kimsenin olmadığı anlamasının peşi sıra vitrini açarak 3 bin 500 teklik değerindeki telefonu eline aldı. Kısa bir süre inceliyormuş kadar fail eş, peşi sıra telefonu alarak dükkanda artık. O anlar ise asayiş kameraların saniye saniye yansıdı. İçeri girdiğinden telefonun çalındığını fark eden Barak, polise fen verdi. Asayiş Yazıhane Müdürlüğü Hırsızlık Seksiyon Amirliği ekipleri, yabansı şahsın yakalanması amacıyla çalışma başlattı.

Olayı anlatan Erkan Barak, “Kapıda arkadaşlarla birlikte oturuyorduk. Bu dükkan üstelik amcamın. Amcam dışarıda arkadaşlarla konuşurken haydut çabucak geliyor. Kimsede kimsenin olmadığını biliyor ve vitrini açıyor. Daha bilahare telefonu vitrinden çıkartıyor, cebine koyuyor. Vitrini örtüp çıkıp gidiyor” dedi.

Share: