Denizlispor nakıs ama hazır

Spor Bacak 1’inci Lig’birlikte bu sezon 6 maçta hanesine yalnız 2 benek yazdırabilerek nokta tablosunda dibe çıpa atan Altaş Denizlispor, kocaman eksiklerle hazırlandığı Erzurumspor FK deplasmanında ilki başarmak istiyor.

Milli arada bereketli faaliyet fırsatı bulduklarını belirten ustalık yönetmen Mesut Bakkal, “Sezona iyi başlayamamıştık. Hele yaşadığımız sakatlıklar sebebiyle ülkü tıpkısı ekip tevlit üstüne nazik sıklet yaşıyoruz. Kol darlığı nedeniyle hem maç içre etap şansımız hem üstelik rotasyon ika imkanımız çokça kısıtlanmış. Erzurumspor deplasmanında Djedje ve Kevin Sıvı sakatlıklarının sürmesi nedeniyle tarz giyemeyecek. Ağrıları kâin ve tedavisi süren Özer Özdemir’in durumu maç haset netlik kazanacak” dedi.

Bakkal, “Bundan önceki haftalarda ortaya koyduğumuz mücadeleyi biraz daha ense seviyelere çıkarır ve ferdî hataları minimuma indirirsek, istediğimiz fakül ya de puanlarla sahadan ayrılacağımıza inanıyorum. Ligde gelişigüzel puanın büyük önemi var. Erzurum deplasmanında elimizden geleni sahaya yaymak ve puanla yaklaşmak istiyoruz” diye niteleyerek konuştu.

Share: