CHP’li Öztunç: Benim adayım Kılıçdaroğlu’dur

CHP Umumi Komutan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Büyük Öztunç, “Benim cumhurbaşkanı adayım, Kemal Kılıçdaroğlu’dur. CHP Genel Komutan Yardımcısı ve saylav yerine, 27,5 sene devlete bakım etmiş olan, kişiliğiyle, kimliğiyle, hareketleriyle bilinen olan Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun cumhur reisi olmasını istiyorum” dedi.

CHP Umumi Ayrıksı Yardımcısı Öztunç, partisinin Kahramanmaraş yer binasında matbuat toplantısı düzenledi. Hem kendilerinin hem üstelik DOĞRU Öğür’nin yaptırdığı ankete göre YANLIŞSIZ Fırka’nin seçimlerde iri fikir kaybedeceğini söyleyen Öztunç, iktidarın Kahramanmaraş’taki düşünce oranının yüzde 28-39 beyninde olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Kahramanmaraş’ta yüzde 38-39 olan DOĞRU Öğür, Türkiye’da yüzdelik 20’inin altına düşecektir göreceksiniz. Çok şükür milletimizin teveccühü bize var, şahsıma de var, partime dahi var. ve inşallah göreceksiniz sunma geç 10 ay sonraları intihap olacak, sandıklar açıldığında göreceksiniz gerçekleri. Anca çalmayla kalkamayacaklar bu kat, bulunmayan anca plaçka, bitti o aksiyon. Evcil seçimlerde gereğini yaptık çaldırmadık oyları. 10 kamer sonra Türkiye’ye bir el elan güneş gelecek. Adaletten yana, haktan, hukuktan yana, hırsızlık yapmayan, yöntemsizlik yapmayan, yolsuzlukla mücadele eden, zat hayatıyla vatandaşın arasında ayırt sıfır, sarayda yaşamayacak olan, Çankaya Köşkü’nde oturacak olan, devletin malını evinde kullanmayacak olan, namuslu, aklık tıpkısı cumhurbaşkanımız olacak. Yandaşı varlıklı etmeye çalışmayan, tutumsuzluk yapmayan tıpkısı cumhurbaşkanımız olacak. Hem bile farkla. Milletin masasında çalışmalar bitmeme ediyor. Milletin masası, cumhurbaşkanı adayımızı zamanı geldiğinde açıklayacak. SELIM Fırka alçalma ediyor, düşkünlük etsinler. Amma, Mehabetli Öztunç kendisine benim cumhurbaşkanı adayım, umumi başkanım Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’dur. CHP Genel Başbuğ Yardımcısı ve mebus adına, 27,5 sene devlete bakım etmiş olan, kişiliğiyle, kimliğiyle, hareketleriyle bilinen olan Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhur reisi olmasını istiyorum. Ama kararı ego vermiyorum, kararı milletin masası, 6’lı masa, 6 şef verecek. 6 lider kimi derse, ‘Hay hay, başüstüne’ der çalışırız ve inşallah Kahramanmaraş’ta üstelik rey patlaması yapacağız. Mebusluk seçiminde göreceksiniz, atom karıncanın, CHP’nin alacağı oyu göreceksiniz.”‘DOĞU PERİNÇEK SEFIR EFENDİMİZE HAKARET EDİYOR  CURCUNALI ÇIKARMIYORLAR’Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in İslam Peygamberi Hz. Muhammed üzere söylediği sözlere tepki göstererek, Perinçek’in söylediği sözlerin haddinden fazla kilolu olduğunu anlatım etti.Öztunç, bu durumu şarkıcı Gülşen’in tutuklanması ile bile kıyaslama yaparak, şunları söyledi:

“Doğu Perinçek’in söylediği kusurlu, benim zoruma gidiyor. Böyle tıpkısı şey peki mu? Açarsın Şarki Perinçek ile ait sevgili, gereği neyse ülfet çerçevesinde yapılır Gülşen söyleyince mahbes, Doğu Perinçek söyleyince tık yok. Gülşen diyerek ayrımsız artist var, ego sima olarak bilirdim amma dinlemedim halen de dinlemedim, ne söylüyor bilmiyorum, yani bu benim eksikliğimdir. Çokça hatalı tıpkısı tüm kullandı hızlı hızlı gözaltı, mapus, hapse girdi değil mi? Doğu Perinçek’in kullandığı cümlenin ondan farkı var mı? Delege efendimize taşlama ediyor Gün Doğusu Perinçek, patirtili çıkarmıyorlar. Niye? Çünkü Cumhur İttifakı’nın içinde diye, Tayyip Erdoğan’a bindi veriyor diye hakareti Tayyip Erdoğan görmezden geliyor, hakimler savcılar görmezden geliyorlar. Doğu Perinçek’in söylediği kavisli, benim zoruma gidiyor. Böyle bire bir özdek peki mu? Açarsın Şarki Perinçek ile ait ülkü, gereği neyse ülfet çerçevesinde. Elbette kim çabukça öyle cezaevleri falan ona ben birlikte karşıyım amma Gülşen söyleyince hapishane, Gün Doğusu Perinçek söyleyince tık bulunmayan. Ne? Kuma zira.”Share: