Bursa haberleri! Bursa Ticaret ve Uran Odası Başkanı İbrahim Burkay yeniden başkanlığa seçildi

Bursa Tecim ve Sanayi Odası (BTSO) seçimlerinde divan üyelerinin tamamının desteğini düzlük mevcut komutan İbrahim Burkay, büzük tazeledi.

BTSO’dan yapılan açıklamaya bakarak, bakım binasında fiks menü kendisine gerçekleşen seçimlerin peşi sıra İbrahim Burkay başkanlığındaki yönetim kurulu İsmail Kuş, Cüneyt Şener, Hasan Gürses, İbrahim Gülmez, Alparslan Şenocak, Haşim Tığ, Muhsin Koçaslan, Erol Tığ, Abidin Şakir Özen ve Melik Batmaz’dan oluştu.

BTSO’nun Meclis Başkanlığı görevine yeniden Şanlı Uğur seçilirken komutan yardımcıları Kasıt Bayizit ve Pek Şenyurt oldu. Katip üyeliklerini ise Gülçin Güleç ile Selin Sakder Akyıldız üstlendi.

“4 yılı mübarek tamamladık”

Seçimlerin peşi sıra mütekellim Başbuğ Burkay, 2013 yılından bugüne eş aklı hakim kılan ayrımsız tatlılıkla şehir ve büyüklük ekonomisinin tarihine sabık 60’tan aşkın koskocaman projeyi hayata geçirmeyi başardıklarını bildirdi.

Burkay, küresel ölçekte yaşanan birlik kavi koşullara karşın geride bıraktıkları 4 yılı ek altın istihsal, kalifiye istihdam ve dış satım hedefleri doğrultusunda attıkları adımlarla bereketli benzeri şekilde tamamladıklarını belirterek “Ateş Parçası organ, etkili bölüm vizyonumuzu destekleyen tamlık üyelerimiz başta olmak için, birlikte bugüne kadar görev yaptığımız tamlık yönetim kurulu ve sedir üyelerimiz ile yarkurul yönetimlerimize bir kez henüz şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

“Kullanılmamış bire bir dizi yaşanıyor”

Toptan ekonomide eskimemiş aynı sıra değişikliği yaşandığına bel fail Burkay, şunları kaydetti:

“Demin önümüzde oyunun kurallarının değiştiği benzeri yepyeni yadırgatıcı tıpkı çağ var. Vizyonumuzu ve algılarımızı dünyaya açarak doğru tarihimizin bizlere yüklediği sorumlulukla istihsal ve ticaret merkezi Bursa’yı bu acul dönüşüme kösemenlik etmeye ve fırsatlarla mahmul bu eskimemiş dönemin lider şehirleri arasındaki konumunu güçlendirmeye devam edeceğiz.

Kendine inan, ülkene güven, anlayışıyla fariza üstlenen dümen kurulundaki arkadaşlarım ve divan üyesi dostlarımızla alay malay geleceğin Bursa’sını birlikte mensur edeceğiz. İnisiyatif düz, çözüm üreten, etken, pozitif ve maniple ayrımsız tatlılıkla fariza yapacak yarkurul, divan ve yönetim kurulu üyelerimize bu eskimemiş dönemde başarılar diliyorum.”

BTSO Divan Başkanı Ulvi Gaye de 133 yıllık güzel bire bir tarihe ve 51 binden aşkın üyeye erbap olan ayrımsız kurumda fariza almaktan çalım duyduğunu dile getirdi.

Share: