Bölgenin sunu çağdaş konseptli AVM’si Tuna Life Center açıldı

Bölgenin sunu gündeş konseptli AVM’si Tuna Life Center açıldı

DÜRÜST Tümen Umumi Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki:

“Şehrimizi seviyoruz”

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar:

“Her açılan yeni iş yeri Kayserimizin gelişmesine ulama buyurmak”

KAYSERİ – Kayseri’birlikte bölgenin bildirme gündeş konseptli ahzüita merkezi olma özelliğini taşıyan Tuna Life Center Alışveriş Merkezi, düzenlenen küçümseyici törenle açıldı.

Yatırımı, NRW4A İnşaat Reklam İç ve Aut Tecim A.Ş’ye ait olan, kiralama ve yönetimi SLS Emlak Danışmalık marifetiyle düzenlenen Tuna Life Center, 50 bin metrekare bütün inşaat alanı, 23 bin 860 metrekare kiralanabilir kayran, acun markaları ve millî markalar oluşmak için mecmu 87 mağazaya sahip olup yüzdelik 99,4 kiralama oranıyla bakım vermeye başladı. Birbirinden hususi kampanya ve etkinlikler ile vatandaşlarla buluşacak olan Tuna Life Center’in açılışında mütekellim Tuna Life Yatırımcısı ve İşadamı Orhan Uğurlu; “Bu bahtiyar günümüzde bizi yalnız bırakmayıp buraya geldiğiniz için teşekkürname ederim. Bizler bu serüvenimize 17 Şubat 2017 tarihinde başladık. Zaman baht olursa açılışını gerçekleştireceğiz. Emeği sabık herkese huzurlarınızda teşekkürü bire bir namus borcu biliyorum. Zat ekibimi, aileme, eşime teşekkürname ederim, beni tek ant boydak bırakmadılar. Bu domuzuna AVM’mizi kendi elleriyle dizayn ettiler” dedi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ise açılan seçkin kullanılmamış işyeri ve tesisin Kayseri’yi geliştirdiğine aksan yaparak; “Hakeza ayrımsız günde açılışı yapılan bu tesisin kılıklı, çoğalan olmasını irade ediyorum. Hem yatırımcısı hem da içerisindeki iş yeri sahibine rabbim çoğalan kazançlar versin. Tabi yatırımcının yüzü gülecek ki takiben Kocasinan amacıyla, Kayseri için kullanılmamış yatırımlar yapacaklar. Temas açılan yıpranmamış bir iş yeri, yeni benzeri üretim, bakir ayrımsız istihdam kapısı Kayserimizin güzelleşmesine, gelişmesine, büyümesine ulama gitmek. Hakeza bire bir tesisin açılmasında emeği güzeşte herkese teşekkür ediyorum” diyerek konuştu.

Açılış programına katılan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Komutan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ise AVM’nin şehre kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkürlerini ileterek; “Şehrimizi seviyoruz, çünkü koca doğduğu yeri sever. Amma bizim şehrimizi sevmemiz boşuna değil, anlamı var ve bu şehri münasebet sevdiğimizi birlikte gelişigüzel fırsatta anlatım etmeye çalışıyoruz. Anadolu’nun ortasında, bir nice avantajları olmamasına rağmen adeta Kayseri parlayan bire bir yıldız. Tecim şehri diyoruz, yüzyıllardır hakeza. Zira burada insanlar ekmeğini taştan çıkartıyorlar. Enerjik, ateş parçası insanlarımız var. Tıpkı zamanda bu kent, hayırseverler şehri. Türkiye’ye benzer olacak ortamı seçkin fırsatta fırsatı bu şehir gündeme getiriyor” ifadelerini kullandı.

Açılış konuşmalarının peşi sıra dua eşliğinde AVM’nin açılışı gerçekleştirildi. Açılışa, AK Öğür Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Komutan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Kocasinan Şehremini Ahmet Çolakbayrakdar, Melikgazi Şehremini Dr. Mustafa Palancıoğlu, Talas Şehremini Mustafa Sert, SGK İl Müdürü Hacı Yüce Hasgül, DOĞRU Öğür İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Teknik Yönetmen Çağdaş Atan, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Share: