Bodrumspor-Manisa FK maçının peşi sıra

Spor Toto 1. Lig’in 6. haftasında misafir ettiği Manisa FK ile 1-1 berabere kalan Bodrumspor’un beceri direktörü İsmet Taşdemir, ligde alınan herhangi bir puanın çokça bulunmaz olduğunu belirtti.

Taşdemir, maçın peşi sıra düzenlenen matbuat toplantısında, maçın düşündükleri üzere gür başladığını, özellikle evvel yarıda yüksek tıpkısı oyun ortaya koyduklarını dile getirdi.

Çokça dengeli aynı karşılaşma olduğunu nâkil Taşdemir, “Tekrar hatır bulan taraftık. Bitiremedik, bitirsek çokça sunturlu olacaktı. Baskı benzeri tabur. Alınan gelişigüzel puan çok kıymetli bugün tığ de aldığımızla yetineceğiz ve yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Manisa FK Teknik Direktörü Uzun Eriş ise ilk devreyi rakibe elan az gestalt vererek bitirmeyi hedeflerini ancak geçmiş yarının sonuç çarçabuk penaltıdan gol yediklerini ve penaltının dahi akıllıca aynı karar olduğunu rapor etti.

Eriş, hele ikinci nısıf rakip önünde baskıyı az buçuk henüz artırdıklarını ve berenarı liyakatli olduklarına bel ederek, “İkinci nısıf rakip sahada keyfiyet bulma üzerine kalburüstü olduk. Tığ yolumuzda emniyetli adımlarla ilerliyoruz. Haddinden Fazla gailesiz oyuncularımız var ve onları kazanmaya devam ediyoruz. İnanıyorum ki onlar detaylı süre bu takıma yardım sağlayacaklar.” diyerek konuştu.

Share: