Bodrum Şehremini Aras, Mahalle Ziyaretlerine Bitmeme Ediyor

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, mahallelerde gerçekleştirdiği yer çalışmalarına bitmeme ediyor.

Saha ziyaretleri kapsamında Er Bezi, Gölköy, Türkbükü ve Gündoğan mahallelerini musahabe ederek esnaf ve vatandaşları dinleyen Komutan Aras’ın evvel durağı, Testis Mahallesi oldu. Komutan Ahmet Aras, Husye Mahallesi Atatürk Caddesi boyunca Muhtar Suat Kayaç ve ilgili ünite müdürleriyle gelişigüzel işletme sahipleri ve dinlence işleyen yerel ve ecnebi turistlerle kardeş kardeş etti. Vatandaşların iştiyak ve şikayetlerini de dinleyen Başkan Aras, yapılan çalışmalar için dahi bilgilendirmeler yaptı. Komutan Aras, Er Bezi 27 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’nde de incelemelerde bulundu.

Komutan Aras, Torba’nın ardından Gölköy Mahallesi’nde Muhtar Ahmet Barut ile mahalledeki icraat karşı görüştü. Mahallede incelemelerde üstelik bulunarak murat ve şikayetler kapsamında ilişik birim müdürlerine zaruri talimatları verdi.

Türkbükü Mahallesi’nde Muhtar Yücel Ertuğrul, divan üyeleri ve ilgilendiren birim müdürleriyle İnönü 6. Ana Yol süresince esnaflarla dostane fail Başkan Aras, esnafın istem ve şikayetlerini dinledi. Türkbükü Uray Kafe’ye birlikte revan Komutan Aras, domestik ve yabancı tatilcilerle arkadaşça ederken kafe çalışanlarıyla birlikte benzeri araya geldi. Belediye personeline bu mevsim vatandaşların cümle kafelerden çokça kıvançlı olduğunu aktaran Başbuğ Aras, göstermiş oldukları özveren icraat zımnında personele teşekkürname etti.

Başbuğ Aras’a Gündoğan ziyaretlinde Muhtar Ulvi İneci, Komutan Yardımcısı İbrahim Akbaş ve ilgili birim müdürleri eşlik etti. Liman bölgesi ve kıran şeridinde mevcut işletmelerde işletme sahipleri ve çalışanlarına ‘hayırlı işler’ dileyen Başkan Aras, restoranlarda oturan vatandaşların, yerli ve yabancı tatilcilerin ilgisiyle karşılaştı.

Başkan Ahmet Aras, vadi çalışması sonunda Gündoğan Balıkçı Barınağı’nda, 2022-2023 av sezonunun başlaması nedeniyle düzenlenen törene üstelik katılarak fazlalaşan tıpkı sezon geçirilmesi dileklerinde bulundu.

Share: