Bilecik Belediyesi selin arkası sıra 200 personelle sahada

Bilecik Uray Başkan V. Ferişte Cıda Subaşı, geçtiğimiz devir yaşana baskın felakatinin arkası sıra 200 personelle sahada olduklarını anlatarak, “Vatandaşlarımızdan ricamız, komşularına ve yardıma eksikli insanlara umum uzatması, bu konuda bizlerle iletişime geçmeleridir”dedi.

Bilecik Belediye Komutan V. Melek Mızrak Subaşı, Başkan Yardımcıları Vedat Kazıcı, Hüseyin Kader, Ahmet Gürses ve ilişik ünite müdürleri, sahada incelemelerde bulundu. seylap yaşanan noktalara müdahale fail ekipler, vatandaşların arkalama istediği noktalarda dahi vacip çalışmalarda bulundu.

“Bizler cümle ekiplerimizle gelişigüzel sabaha kadar sahada olacağız”

Belediye Komutan V. Melek Mızrak Subaşı, kamuoyunu bilgilendirmek için yaptığı açıklamada, Bilecik Belediyesi’ne sınırlı 200’e mail personel ile sahada çalıştıklarını belirterek, “Zaman maalesef yine facia boyutunda tıpkı yağış ile karşılaştık. Serencam zamanlarda karşılaştığımız arz nazik yağışlardan biri oldu. Bizler ilgilendiren başbuğ yardımcılarımız ve vahit müdürlerimizin koordinasyonunda değme yere müdahale etmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızdan ricamız, komşularına ve yardıma kadın insanlara halk uzatması, bu konuda bizlerle iletişime geçmeleridir. Bu kök yardıma gerekseme vatandaşlarımız varsa onlara kalacak düzlük çıkarmak istiyoruz. Sizden aynı sair ricamız ise öz yatakları ve dolgu alanlarından uzak durmanızdır. Zira yağışın sabaha büyüklüğünde sürmesi bekleniyor. Hepimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bizler bilcümle ekiplerimizle gelişigüzel sabaha büyüklüğünde sahada olacağız” ifadelerini kullandı. – BİLECİK

Share: