Bensu Soral’dan Gülşen Açıklaması

Adlı aktör Bensu Soral, Etiler’de muhabirlerin sorularını cevapladı. Yıpranmamış sıra projesi ile anlaştığını belirten aktör, “Haddinden Fazla güzel tıpkısı iş olacak. Henüz bilahare detayları konuşalım” dedi.

“UMARIM HAK YERİNİ BULUR”

Kısaca 4 ay evvel İstanbul’daki tıpkı konserinde imam hatipliler ile ait sözleri zımnında hakkında sormaca başlatılan hanende Gülşen tutuklandı. Soral, Gülşen’nin tutuklanması ile ilişik sorulara, “Haddinden Fazla üzüldüm. Geçmiş olsun. Umarım benzeri zaman önce adalet yerini bulur” dedi.

BENSU SORAL KİMDİR?

Bensu Soral, kimdir, kaç yaşında, nereli; Bensu Soral, 23 Mart 1991’de Bursa’nın İnegöl ilçesinde dünyaya gelmiştir. Bensu Soral, 31 yaşındadır. Türk oyuncudur. Benzeri zamanda kendisi kabil aktör olan Kahkaha Soral’ın kardeşidir.

Mobilyacı ayrımsız babanın kızı yerine İnegöl’de doğdu, Bedirhan ünlü bir koşa husye ikizi vardır. İnegöl Turgutalp Küçük Asya Lisesinden mezundur. Halen Marmara Üniversitesi Sunturlu Sanatlar Fakültesinde çizge konusunda eğitim bilimi görmektedir. Ablası Hande Soral’ın desteğiyle oyunculuğa başladı. İlk kere El Ayrımı dizisi ile oyunculuğa başladı. 2008’de vizyona giren Vicdan dizisinin oyuncu kadrosunda meydan almıştır.

Daha sonra Boynu Bükükler isimli gençlik komedisi dizisinde ana karakterlerin biri olan Miray’ı, 2015’te ise Lezzetli Amiyane Yalancılar dizisinde Aslı Metiner karakterini canlandırdı. Antrparantez Garaz Dalkılıç’ın “Baht” ünlü şarkısına çekilen klipte düzlük aldı. Oyuncu 2016 yılında fariğ ve nazik reyting toplamış “İçerde” ünlü dizide Güç Tekindor’un canlandırdığı “Kebapçı Heybet”in avukatlığını fail Ferişte karakterini canlandırdı. 2019 yılında Birleştirme İşler: Sazan Sarmalı adlı beyaz perde filminde Nazlı Noyan karakterini canlandırdı.

Bensu Soral 2018 yılında hareket insanı Melik Esas ile dünyaevine girmiştir.

Share: