Başbuğ Yılmaz mazbatasını aldı

Mazbatasını kayran Çarşamba Tecim Borsası (ÇTB) Başkanı Kazım Yılmayan, “Çarşamba amacıyla güçlü idare, kuma us” mesajı verdi.

ÇTB Başkanı Kazım Yılmaz, gerçekleşen seçimler sonucunda mazbatasını İlçe Intihap Yerleşmiş Müdürü İsmail İlhan Aksoy’dan aldı. Başkan Kazım Yılmaz mazbatasını almasının peşi sıra yaptığı açıklamada, “İnşallah önümüzdeki dört yılda ilçemiz için adamakıllı çalışmalar ortaya koyacağız. Çarşamba üzere ağır birliği yaparak, henüz sunturlu işlere imza atacağız” dedi.

1 Ekim’de yapılan seçimlerle belirlenen ÇTB Meclisi, zaman gerçekleşen seçimle eskimemiş dalavere kurulunu, divan riyaset divanını, disiplin kurulunu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) delegelerini seçti. ÇTB Divan Salonu’nda saat 10.00’dahi kurulan sandıklarda oy kullanan sedir üyeleri borsayı 4 sene yönetecek divan ve dümen kadrosunu belirledi.

Nurettin Öztekin başkanlığında toplanan divan divanı rey birliğiyle Ali Toraman’ı meclis başkanlığına seçerken, yapılan seçim sonrası Başkan Kazım Yılmayan, Şevket Zeren, Sezai Atsan, Erol Akçe ve Akıllıca Yılmayan de umumi heyet üyeleri kendisine fariza aldı. TOBB delegeliği görevine ise Mehmet Arslan geldi.

“Çarşamba için dallı güllü yönetim, ortak us”

Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz konuşmasında, “Üyelerimiz bizi yeniden seçip, bizlere demokratik ortamda cüret oylarını vermişlerdir. Bizler borsa yönetimine geldiğimiz günden bu yana sonsuz gelişen tıpkısı sağgörü ve sıkı düzen çalıştık. Çarşambamıza ve fındık sektörüne yaptığımız projelerle ilçemize değer katarak yenilikler kazandırdık. İlçemiz ve hele fındık sektörü için ateş parçası yönetim kadromuz ile ortak kanı yürüterek çıktı çalışıp başarılara imza atacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Yılmayan divan, yönetim kurulu ve sıkı müesses üyelerine seçimlerde gösterdikleri fedakârlık amacıyla teşekkürname etti. – SAMSUN

Share: