Balıkesir vukuf! Ayvalık Tecim Odası’nın kullanılmamış yönetimi belirlendi

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, geçtiğimiz 2 Ekim’de yapılan Ticaret Odası’nın İnşaat Mühendisi Mualla Uçan öncülüğünde kazanan gökçe çizelge geçmiş toplantısını yaparak ATO’nun yıpranmamış hile kurulunu belirledi.

Ayvalık Ticaret Odası konuşma salonunda gerçekleşen toplantıda yapılan seçimlerde; Mualla Uçan odanın yöntemince başkanı seçilirken, ATO yönetimi ise; Mehmet Babayiğit, Osman Özdoğan, Gizem Çeri Aytan, İbrahim Ulaş, Mehmet Çokkorkmaz ve Halil Aykut isimlerinden oluştu. umumi heyet yedek üyeleri ise; Mustafa Kürlek, Namık Zafer, Ahmet Darbuka, Hüseyin Devir, Mehmet Beşir Eminoğlu ve Ekrem Başat olarak belirlendi.

Ayvalık Ticaret Odası’nın Denetleme Kurulu üyeliklerine ise; Serkan Gülsever, Hayrettin Endişe ve Uzun Billurcu seçildi.

Öte yandan Ayvalık Tecim Odası Sedir Başkanlığı’na Suat Atak, başbuğ yardımcılığına ise Sedat Aktaş’ın getirildiği öğrenildi.

Başkan Uçar yaptığı açıklamada, “Bu seçim süreci süresince Ayvalık ve Ayvalık Ticaret Odası için ceht harcama fail, müteharrik, ulama veren bilcümle altın Ayvalık Tecim Odası üyeleri ile Ayvalık’ ta yaşayanlara, seçme sürecinde haddinden fazla büyük hız ve çabalama gösteren siz mesai arkadaşlarıma, Ayvalık Tecim Odası divan, yönetim, denetleme ve komitelerinde fariza ahzetmek amacıyla gönüllü olan, seçilen bilcümle değerli şahsiyet ve iştirak temsilcilerine, kardeşlerime, arkadaşlarıma, ağabeylerime çokça teşekkürname ediyor ve başarılar diliyorum. Sizlerin desteğiyle, bütün güçlükleri gelişigüzel aşacağımıza inanıyorum. Yüce Cenabıhak hepimizin yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu. – BALIKESİR

Share: