Balıkesir ruzname haberleri | BALIKESİR – Ayvalık Ticaret Odasının eskimemiş yönetimi belirlendi

Ayvalık Ticaret Odası seçimlerinin arkası sıra Şanlı Uçar başkanlığında yıpranmamış hile oluşturuldu.

Odanın konuşma salonunda gerçekleşen toplantıda yapılan seçimlerde bölüm başkanı seçilen Mürtefi Uçar başkanlığındaki dümen kurulunda Mehmet Babayiğit, Osman Özdoğan, Sır Er Aytan, İbrahim Ulaş, Mehmet Çokkorkmaz ve Halil Aykut bulunuyor.

Denetim Yerleşmiş üyeliklerine Gülsever, Hayrettin Endişe ve Levent Billurcu seçildi. Divan başkanlığına Suat Akış, komutan yardımcılığına Sedat Lüle Taşı ve katip üyeliğe ise Mustafa Kürlek getirildi.

Ayvalık Ticaret Odası Başkanı Mehabetli Uçar, yaptığı açıklamada, yıpranmamış dönemin anlı şanlı ve hayır olmasını istek ederek, “Seçme sonuçları açıklandığı anda bile söylediğim kabilinden bu sürecin böylecene gelişigüzel ne olursa olsun kazananın Ayvalık ve Ayvalık Ticaret Odasının üyeleri olması yönünde mecmu vukuf, deneyim ve enerjimizi, cemi iş arkadaşlarım ile harcayacağımızdan tehlikesiz olabilirsiniz.” dedi.

Uçan, Ayvalık Ticaret Odasının ati yıl 100’üncü yaşını kutlayacağını hatırlattı.

TOBB bünyesindeki yer gelişigüzel ve en makro kurumlardan olan odayı bağlılaşım, tevakki etmek, bağlantı ve kardeşlik zarfında daha bol noktalara taşımayı hedeflediklerini aktaran Uçan, şunları kaydetti:

“Açık tıpkı ortaklık ile yapmış olduğumuz seçimin sonuçlarının vermiş olduğu mesajı umum düzentileme arkadaşlarım ile almış bulunmaktayız. Çokça değerli ayn üyelerimizin vermiş oldukları balaban desteğin, bizlere büyük sorumluluklar yüklediğinin bilincindeyiz. Seçim süreci ortamında, gelişmemiş vadede ve rüçhan yapılmasını düşündüğümüz himmet ve projelerin ayrımsız kısmını paylaşmış bulunmaktayız. Bu proses içre zer arkadaşlarım ile yapmış olduğumuz derinti, konuşma ve yazışmalarda, kendilerinin birikim, deneme ve enerjilerinden, kontak, muadele ve eş aklı kullanarak, elan birçok çalışmaları ve projeleri ortaya koyabileceğimize ve gerçekleştirebileceğimize inancım sonsuzdur. Gazi Mustafa Eksiksizlik Atatürk’ün üstelik dediği gibi nazik amal, mefret atılımlar fakat birlikte iş ile elde edebilir. Birleşmek başlangıçtır, birliği süregelmek gelişmedir, gelişigüzel harıldamak başarıdır.”

Share: