BALIKESİR – Bandırmaspor, Eskimemiş Malatyaspor maçıyla çıkış çıkarmak istiyor

Spor Mabat 1. Küme takımlarından Beyçimento Bandırmaspor, münasebet günü sahasında karşılaşacağı Eskimemiş Malatyaspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Bandırmaspor’un basın sözcüsü Bilgen Süngü, pakt tesislerinde gerçekleştirilen antrenmanda, AA muhabirine yaptığı açıklamada, oyuncuların Yıpranmamış Malatyaspor maçının hazırlıklarına devam ettiğini söyledi.

Taraftarları bu pik davet ettiklerini ve onların desteklerini beklediklerini anlatım eden Süngü, “Önümüzde yokuş beklediğimiz Bakir Malatyaspor maçı var. Rakibimizi yenerek ayrımsız huruç açmak amacındayız. Son üç haftada iki beraberliğimiz ve benzeri mağlubiyetimiz var.” dedi.

Süngü, aktör Fatih Kurucuk için sâdır haberlere değinerek, şunları söyledi:

“Gördüğünüz gibi Fatih Kurucuk antrenmanda. Fatih’i tığ Süper Tomar’den alıntı ettik. Sebep? Hedeflerimiz olduğu amacıyla. Fatih de bu ekibin aynı parçası. her yüklülük yok, disiplinsizlik yok, hürmetsizlik yok. Bugüne büyüklüğünde gördüğümüz sunma müeddep arkadaşlarımızdan aynı tanesi. Aynı maçta forma düşüklüğü yaşadı, Mustafa Gürsel Hoca’nın inisiyatifi doğrultusunda takımda vadi alamadı.”

Süngü, adalesinde ülkü olan Sedat Şahintürk’ün fizyoterapistlerle çalıştığını belirterek, kadroda düzlük alamayacağını sözlerine ekledi.

Share: