Akıbet zaman haberi: MANİSA’DA İKİ OTOMOBİL ÇARPIŞTI: 2 YARALI

MANİSA’nın Kula ilçesinde bir yönde davranış halinde olan iki otomobilin çarpışması sonucu 2 hayat yaralandı. Araçlardan birinin tarlaya uçtuğu, birinin de refüje çarptığı ilçe dolayısıyla İzmir- Ankara D 300 karayolunda trafik akımı tıpkısı müddet biricik şeritten sağlandı.

Kaza, saat 22.30 sıralarında İzmir-Ankara D300 karayolu Körez kavşağı hak meydana geldi. İzmir’den Çeltek istikametine azimet halinde olan Tarkan Erkılıç (41) yönetimindeki 35 HVB 28 plakalı otomobil, önünde tempo halinde olan İsmail Münezzeh (23) yönetimindeki 64 ABR 435 plakalı otomobille çarpıştı. İsmail Münezzeh (23) kazayı dokunaklı almadan atlatırken, yolun sıhhatli tarafında bulunan tarlaya savrulan başka otomobilin sürücüsü Tarkan Erkılıç ve beraberinde bulunan Serkan Erkılıç yaralandı. Çevredekilerin ihbarı konusunda olay namına keyif, itfaiye ve uyanık gönderme edildi. İlk müdahaleleri fenomen durumunda yapılan yaralılar, ambulanslarla Kula Oran Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına makbuz. Yaralıların keyif durumunun bol olduğu öğrenildi.

Kaza sebebiyle İzmir-Ankara D300 karayolunda trafik aynı süre tek şeritten sağlandı. Kazaya karışan araçların yoldan kaldırılması ile trafik alışılagelen seyrine döndü. Kaymakamlık ile ilgilendiren sormaca başlatıldı.Share: