AKAMDER, Halil Avcı’yı destekleyecek

Adana Amme Müteahhitleri Derneği (AKAMDER), andıran Adana Ticaret Odası 16. Iz Grubu seçimlerinde Halil Cebbar’yı destekleyeceklerini açıkladı.

AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu ziyaretle ilişik yerine, “Teşrinievvel ayı içerisinde yapılacak olan ATO seçimlerinde AKAMDER olarak tarafımızı 16. Iz Grubu (Bina İnşaat Müteahhitleri) seçimlerinde sektörümüzün önde gelen isimlerinden Halil Cebbar’yı sübvansiyon kararı aldık. Hikmet, repertuvar ve deneme namına sektöre oylumlu katkılar koyacağına inandığımız bir gelişim insanı olan Halil Avcı’nın üyemiz olması dolayısıyla bizlerde önemli mesafeler intaç edeceğiz” dedi.

Halil Avcı ise karardan bahtiyarlık duyduğunu belirterek, “Üyesi olduğum AKAMDER ile sektörün STK’sı yerine çok koskocaman adımlar atıldı. Sağlıklı adına göz ve Adana’daki adam odaklı bilcümle sosyal projelerde elini taşın altına koyan başarılara imza atmıştır. Bu vesileyle Mustafa Karslıoğlu ve ekibini kutluyorum. Bu anlamda sektörün makro ayrımsız gücü namına yakın ATO seçimlerinde beni ve ekibimi desteklemeleri alım donör, bu desteğin haddinden fazla mehabetli olduğunu biliyorum” diyerek konuştu. – ADANA

Share: