Adı üstelik duyulmamış ülkelerden hastalar beğenilen amacıyla Türkiye’ye geliyor

Adı dahi duyulmamış ülkelerden hastalar bedii amacıyla Türkiye’ye geliyor

Samsun, İstanbul’dan bilahare Türkiye’birlikte genişlik çok keyif turizmi olan şehir haline geldi

SAMSUN Ünlü estetikçi Doç. Dr. Dirimsel Deniz Kazı, Amerika başta oluşmak için, adı de şaşılacak ülkelerden insanların beğenilen ameliyat için Türkiye’ye, Samsun’a geldiğini söyledi.

Bedii cerrahide serencam 10 yılda okkalı tıpkı hasta gelişinin olduğunu belirten FBM Tababet Merkezi sahibi Beğenilen- Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Dirimlik Deniz Kazı, bedii ve güzellik üzerine bire bir anlamda Samsun’un dünyaya estetik ve görk ihracatı yapan aynı kent haline geldiğini ifade etti.

“Amerika özellikle oluşmak amacıyla birçok ülkeden insanlar geliyor”

İlk yerine Türkiye’nin beğenilen açısından tutkun potansiyelini değerlendiren Akbaş, “Türkiye serencam yıllarda sağlık turizmi üstüne az dışından özellikle estetik tedavileri için mevrut bir nice insana tedavi veren aynı büyüklük pozisyonuna geldi. Türkiye esasta bölgenin bire bir keyif merkezi oldu. Bunun beş altı sebebi vardır. Türkiye siftinlik esenlik alanında çokça vahim ilerlemeler kaydetti. Bunun sebebi ise doktorların yetenekleri, becerileri ve keyif alanında yapılan bire bir bando yeniliklerdir. Bu yenilikler Türkiye’yi bu anlamda öne çıkarttı. Tıpkı heybetli faktörde fiyatların Avrupa ve sair makro ülkelerle kıyaslandığında elan konuşu olması dahi insanlar üzere çokça balaban tıpkısı tercih sebebi oldu. Bu yüzden Amerika özellikle girmek için Kanada, Avusturalya, İsviçre, Hollanda, Almanya, Fransa, Suudi Arabistan, Dubai, Tren kabilinden ülkelerden çok sayıda kayırıcı Türkiye’ye plastik ameliyat, beğenilen cerrahi operasyonları üzere gelmektedir. Bu birlikte ülkemiz yerine çok guru verici benzeri olaydır “dedi.

“Ara Sıra öyle hastalar geliyor kim, açıkçası geldiği ülkenin adını bilmekte zorlanıyoruz”

Alelhusus Samsun’un bedii cerrahide acul bire bir şekilde misil almaya bitmeme ettiğini rapor eden Akbaş, “Samsun hele sonuç 10 yılda daraç dışından haddinden fazla çok sayıda insana ocak sahipliği eden, konukseverlik fail tıpkısı site haline geldi. Estetik ve gösteriş konusunda ayrımsız anlamda Samsun dünyaya estetik ve güzellik ihracatı özne, hem ülkesinin tanıtımına katıklıda bulunan hem bile ekonomik anlamda ülkesine katkıda kâin bir kent haline geldi. Bu anlamda bittabi Karadeniz Bölgesi’nin güzelliği, Samsun’un güzelliği, tarihi haddinden fazla kebir racon oynamaktadır. Ara Sıra öyle hastalar geliyor ki, düpedüz geldiği ülkenin adını bilmekte zorlanıyoruz. Arada Sırada öyleleri geliyor kim hastanın konuştuğu dili alim burada yâren bulamıyoruz. Mecburen teknolojiyi kullanarak anlaşmaya gidiyoruz. Çünkü âdeta bazı hastalarımızın konuştuğu diller İngilizce, Almanca, Fransızca kabil koskocaman konuşulan dillere benzemiyor. Aslında ilginç olan görüngü şu: Dilini bilmediği halde, ilk kez geldiği halde, kültürünü bilmediği halde benzeri ülkeye güvenerek zat sağlığını teyit etmesi bizim ülkemizin güvenirliği açısından, afiyet sistemimizin, sağlıkçılarımızın başarısı anlamında çokça değer donör bir olaydır. Samsun bu anlamda İstanbul’dan sonra Türkiye’bile yeryüzü çok afiyet turizmi fail şehirdir diyebiliriz. Bu dahi ülkemiz ve şehrimiz hesabına domuzuna benzeri evolüsyon” şeklinde konuştu.Share: