Adana Büyükşehir, Kente Eskimemiş Kreşler Kazandırmaya Bitmeme Ediyor

Adana Büyükşehir Belediyesi ve SASA teşrikimesai ile yapılacak 4 kreşten ikincisinin temeli atıldı. Anne atma töreninde mütekellim Komutan Zeydan Karalar, “Hizmetin önündeki hep engelleri kaldırmaya kararlıyız” dedi.

Yüreğir İlçesi Haydaroğlu Mahallesi’nde gerçekleştirilen temel atma törenine, Adana Büyükşehir Şehremini Zeydan Karalar, SASA CEO’su Mehmet Şeker Hastalığı, konuklar ve kesim halkı katıldı.

SASA CEO’su Mehmet Şeker’e ve Erdemoğlu Ana Ortaklık Umumi Heyet Başkanı İbrahim Erdemoğlu’na katkılarından hava teşekkürname fail Başbuğ Zeydan Karalar, “Annelerin çocuklarını güvenle emanet edebileceği, çocuklarımızın ahenktar aktivitelerle hem eğlenip hem öğreneceği kreşler yapmaya devam ediyoruz. Haydaroğlu Mahallesi’nde SASA ile gelişigüzel yapacağımız çağ bakımevimizin temel atma törenini gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde 4 yetiştirme yurdu yapacağız. İlkinin temelini atmıştık, zaman ikincisinin temelini atıyoruz. Ailelerimiz çocuklarını güvenle bırakabilecekleri, dışarıya bakarak huzursuz kreşlere kavuşacaklar. Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Eksiksizlik Atatürk’ün eğitime verdiği önemi herhangi bir fırsatta dile getiriyorum ve bunun gereğini namına ifade etmek amacıyla çalışıyoruz” dedi.

“GELİR ARTTIKÇA HİZMET ÇOĞALACAK”

Adana’birlikte faaliyet gösteren firmaların vergilerini Adana’dan yatırarak, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin gelirini artırması üzere görüşmeler etme ve halkoyu tevlit çalışmalarını bile sürdürdüklerini anlatan Başbuğ Zeydan Karalar, bu konuda lüzumlu girişimleri yaparak belediyeye giren paranın artmasını sağlayıcı kuruluşlara teşekkür etti.

SASA’nın birlikte bu firmalardan biri olduğunu tamlayan Başbuğ Zeydan Karalar, şişkinlik nedeniyle işlerin güzel zorlaştığı belediyede dirimlik artıkça elan çok hizmet etmeye başladıklarını, bu ivmenin yükselmeye bitmeme edeceğini kaydetti.

“HİZMETİN ÖNÜNDEKİ HEP ENGELLERİ KALDIRMAYA KARARLIYIZ”

Başkan Zeydan Karalar hep zorluklara rağmen Adana Büyükşehir Belediyesi’ni herhangi bir geçen aktarılma elan ferah ağıl getirdiklerini vurgulayarak, “Hizmetin önündeki bütün engelleri kaldırmaya kararlıyız” diye niteleyerek konuştu.

Share: