Açılışa hususi ücretsiz dondurma ikramı

Kahramanmaraş’ta yenilenip vatandaşların hizmetine sunulan pastacı önünde vatandaşlara 250 kilogramlık dondurma börkenek külah izaz edildi.

Kent merkezinde ‘Kervan-1’ adına tanıdık pastacı yenilendi. Trabzon Bulvarı’nda 2002 yılında hizmete başlayan pastane bağırsak ve aut yenileme işlemlerinin arkası sıra yeni yüzüyle vatandaşlara hizmet sunmaya başladı.

Yenilenen bölüm için hususi yerine Alpedo Dondurma Fabrikasında hazırlanan 250 kilogramlık dondurma vatandaşlara ücretsiz yerine izaz edildi. Vatandaşlara izzetüikram edilen dondurma ise güdük sürede tükendi.

Sıcak yaz gününde vatandaşların aynı nebze da olsa rahatlaması yerine hakeza tıpkısı aplikasyon yaptıklarını ifade fail Alpedo Dondurma Umumi Heyet Başkanı Sami Kervancıoğlu, “Kervan’ın veladet tarihi 1961. 10 sevimli ile başlamıştık. Trabzon Bulvarında 2002 yılında bu şubemizi açmıştık. Burada halkımız ile bu arada yıpranmamış yüzümüz ile bu arada dondurma şovumuzu yaptık hem de dondurma izaz ettik. Şuan birlikte kentimizde 8 şubemiz var ve hedeflerimiz var. Yıl başına büyüklüğünde 2 yazıhane daha hizmete açıyoruz. Tekerek yolu ve Binevler yolunda. Alpedo Dondurma kendisine Türkiye’nin 175 bin noktasında da bakım veriyoruz. 24 ülkeye Alpedo ve Kervan markası ile hizmet veriyoruz” dedi.

Yenilenen pastanede dondurma ve lezzetli çeşitlerinin yanında kuru ve gözyaşı pasta çeşitlerinin satışına devam edilecek. – KAHRAMANMARAŞ

Share: