A. Denizlispor kez haritasını masaya yatırdı

A. Denizlispor Teknik Direktörü Ongun Bakkal, alt çatı hocalarıyla tıpkı araya gelerek, çıktı izlenecek misil haritasıyla ilgilendiren hikmet alışverişinde bulundu.

Haluk Ulusoy Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya Altaş Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Zir bina Sorumlusu Ahmet Sebep ve ast çatı takımlarında görev özne antrenörler katıldı. Kardeş Kardeş havasında geçen toplantıda madun yapı antrenörleri ile tanışan Mutlu Bakkal, ast yapı ve aç takımın tıpkı elmanın iki yarısı üzere olduğunu söyledi.

“Koordineli yerine çalışmamız hedefe ulaşmamızın temelini oluşturacak”

Futbolda aktör yetiştirmenin, bugünden yarına tezce serencam alınacak tıpkı kapsam olmadığını rapor fail Sevinçli Bakkal, “Hepimiz madun yapılardan yetişerek bugünlere geldik. Ayrımsız oyuncunun yetişmesi amacıyla makul bire bir düzentileme yöntemi, çıdam ve antlaşma gerekiyor. İyi sporcular eklemek için kendimizi birlikte sürekli imar etmek zorundayız. Ast yapıların başarısı hevesli takıma, kulübün yönetsel ve finansal başarısına dahi tıpkısı paralellikte yansıyor. Daima adına kendinizi geliştirmenizi ve bu gelişiminize sınırlı namına bereketli duygusal ve mebzul sportmen yetiştirmenizi tavsiye mektubu ediyorum. Belirlenen cazibe ve program çerçevesinde ve koordineli olarak çalışmamız hedefe ulaşmamızın temelini oluşturacak” dedi.

Altaş Denizlispor Maharet Direktörü Ongun Bakkal, toplantıda antrenörlerin düşünüm ve fikirlerini de dinledi. – DENİZLİ

Share: