5 sene sonradan gelen itiraf cinayeti ortaya çıkardı

5 sene sonra gelen itiraf cinayeti ortaya çıkardı

Şüphelinin yer gösterdiği tarlada açılan çukurda çürümüş benzeri ceset bulundu

DENİZLİ – Denizli’nin Pamukkale ilçesinde 5 sene önce arkadaşının öldürdüğü benzeri kişiyi, alay malay tarlaya gömdüklerini itiraf fail şüphelinin gösterdiği noktada, iş makinesiyle açılan çukurda çürümüş tıpkısı naaş bulundu.

Görüngü, Pamukkale ilçesine bağlı Pınarkent Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; polise her an itirafta bulunan bir dirilik, arkadaşının 5 sene evvel aynı cinayet işlediğini ve öldürülmüş kişiyi arkadaşıyla birlikte abes tıpkı tarlaya götürerek gömdüklerini sav etti. Arkadaşının öldürdüğü kişiyi gömmesine müzaheret eden ve duyduğu vicdan azabına 5 yıl dayanıklı şüphelinin vadi göstermesi üzerine, Pınarkent Mahallesi Kocadere mevkiindeki yersiz tarlada hisse senedi makinesi ile kazı çalışması başlatıldı.

Gün boyu bitmeme eden icraat sonucu tarlada açılan 2 metre derinliğinde ve kısaca 30 metre uzunluğundaki çukurda çürümüş tıpkısı naaş bulundu. Tıpkı erkeğe ilişik olduğu düşünülen ceset parçaları, çukurdan kurnaz bir faaliyet ile çıkarıldı. Tanınamayacak halde olan ve kanıt torbalarına yerleştirilen ceset parçaları, fenomen durumunda yapılan geçmiş incelemelerin ardından kimlik tespitinin yapılabilmesi için adli tıp morguna kaldırıldı.

Cesedin kime ilişik olduğunun tespiti üzere gözaltına alınan şüphelilerin ifadeleri ve kayıp müracaatları üzerinden çalışma başlatıldı.Share: