1 kişinin öldüğü atraksiyon kavgasının görüntüleri ortaya bundan sonra

1 kişinin öldüğü atraksiyon kavgasının görüntüleri ortaya çıktı

Eğlence mekanında sâdır silahlı kavgada hayatını kaybeden şahsın vurulma anları düzenlilik kamerasına yansıdı

UŞAK – Uşak’ta coşku mekanında çıkan ve bir kişinin hayatını kaybettiği silahlı kavganın görüntüler ortaya imdi. Görüntülerde hayatını kaybeden kişinin vurulma anları, mekanının düzenlilik kameralarına giderek yansıdı.

Fenomen, Cumartesi gecesi geç saatlerde İzmir – Uşak Karayolu üzerinde merkeze vabeste Kaşbelen Köyü’nde bir coşku mekanında meydana geldi. İddialara göre coşku mekanında M.H. ve M.Ç. ortada daha adsız ayrımsız sebepten tartışma daha çok. Büyüyen tartışma yerini silahlı kavgaya bırakırken M.Ç., M.H.’yi ateşli silahla vurarak yaralayarak fenomen yerinden kaçtı. Fenomen adına gelen keyif ekipleri yaralı M.H.’yi Yardımcı Yetişek ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Fenomen yerinden kaçan M.Ç. ve yanındaki bire bir arkadaşı ise Sivaslı ilçesinde açıkgöz ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. M.Ç. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, yanındaki arkadaşı ise adli taharri şartıyla azade kaldı.

Ağır yaralanan M.H., kaldırıldığı hastanede yapılan bütün müdahalelere karşın hayatını kaybetti. Meydana mevrut olayda M.H.’nin vurulma anları ise düzenlilik kameralarına giderek yansıdı. CHP Yardımcı Mebus Özkan Yalım’a ilgili binada hareketlilik gösteren coşku mekanında geçtiğimiz yıl birlikte benzer tıpkısı silahlı kavganın yaşandığı öne sürüldü.

Share: